OKM Alfa Pulse PLUS
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

OKM Alfa Pulse PLUS

OKM markasının Türkiye ve Ortadoğu topraklarına özel olarak ürettiği , Pulse sistemi ile bu derinlikte algılama yapabilen ilk ve tek metal detektörüdür. İçeriğinde yukarıdaki görselde yer alan tüm başlıklar ve aksesuarlar bulunmaktadır. Bu dedektör ile küçük başlıklarla maksimum 50 cm’ye kadar , büyük başlıklarla maksimum 2 metreye kadar aramalar yapabilirsiniz.

41,500.00 ₺ (tax incl.) 35,169.49 ₺ (tax excl.)
Tax included
Free for 4150000 points Free for 4150000 points
Banka Havalesi/Eft ile Net %5 İndirim
block Tükendi
>Earn 41500 points/415.00 ₺ Earn 41500 points/415.00 ₺ (Each 1.00 ₺ spent = 1 point, 1 point = 0.01 ₺ discount)
Your cart will total 41500 points that can be converted into a voucher of 415.00 ₺.
Güvenli Alışveriş
(3D Secure 2048 bit Şifreli Alışveriş)
Kapıda Ödeme
(16:00 a Kadar Sipariş Verin Ertesi Gün Dedektörünüze Kavuşun)

OKM markasının Türkiye ve Ortadoğu topraklarına özel olarak ürettiği , Pulse sistemi ile bu derinlikte algılama yapabilen ilk ve tek metal detektörüdür. İçeriğinde yukarıdaki görselde yer alan tüm başlıklar ve aksesuarlar bulunmaktadır. Bu dedektör ile küçük başlıklarla maksimum 50 cm’ye kadar , büyük başlıklarla maksimum 2 metreye kadar aramalar yapabilirsiniz. Ayrıca özel olarak üretilen Omega başlıklar yer altında bulunan doğal altın ve altına yakın olan değerli metaller için özellikle duyarlı olacak şekilde üretilmiştir. Mineralin yoğun olduğu alanlarda ve tuzlu suda çalışma yapmaya uygundur.

Tüm bu özelliklerin yanı sıra Çerçeveli başlık ile maksimum 3 metre derinliğe kadar algılama yapılabilmektedir. 

OKM markasının Türkiye ve Ortadoğu topraklarına özel olarak ürettiği , Pulse sistemi ile bu derinlikte algılama yapabilen ilk ve tek metal detektörüdür. İçeriğinde görselde yer alan tüm başlıklar ve aksesuarlar bulunmaktadır. Bu dedektör ile 18 cm’lik başlıklarla maksimum 50 cm’ye kadar, 38 cm’lik başlıklarla maksimum 2 metreye kadar aramalar yapabilirsiniz. Omega başlıklar taşlık ve çalılık alanlarda kullanıma uygundur. Ayrıca özel olarak üretilen bu başlıklar yer altında bulunan doğal altın ve altına en yakın olan değerli metaller için özellikle duyarlı olacak şekilde üretilmiştir. Delta başlıklar ise sığ sularda kullanıma duyarlıdır. Değerli ve değersiz tüm metalleri kolaylıkla algılayabilir. Tüm bu özelliklerin yanı sıra Alfa serisi çerçeveli başlık ile desteklendiği takdirde maksimum 3 metreye kadar algılama yapabilmektedir. Alfa Pulse Plus paket alımında yanında tişört, şapka, yedek batarya ve kazı çakısı hediye olarak verilmektedir.

YENİ ALFA PULSE SERİSİ: Değiştirilebilir başlıklara sahip, TÜRKİYE ve ORTADOĞU topraklarına özel olarak tasarlanmış Pulse sistemine sahip metal dedektörü.

Alfa Pulse Genel Özellikleri

 • Çerçeveli başlık ile maximum 3 metre derinliğe kadar algılama özelliği
 • Delta38 ve Omega38 başlıklarla maximum 2 metre derinliğe kadar algılama özelliği
 • Geniş alanlarda daha hızlı tarama yapma imkanı
 • Pinpointer sayesinde nesneleri kolay tespit etme özelliği
 • Yoğun bitki örtüsüne sahip alanlarda çalışma yapmaya uygundur.
 • Mineralin yoğun olduğu alanlarda ve tuzlu suda çalışma yapmaya uygundur.
 • Alüminyum folyo gibi istenmeyen objelerin ayrımını yapabilme
 • Kolay değiştirilebilir problar
 • Sığ sularda altın araması için su geçirmez özel başlık

alfa pulse plus

alfa pulse plus

YENİ ALFA PULSE!

OKM markasının Türkiye ve Ortadoğu topraklarına özel olarak ürettiği, Pulse sistemi ile bu derinlikte algılama yapabilen ilk ve tek metal dedektörüdür. İsteğe göre Delta ve Omega başlıklar kolaylıkla değiştirilebilir. Kullanılan başlık ne kadar büyükse, algıladığı derinlik o kadar artar. Alfa Pulse Metal dedektör serisi, yer altına göndermiş olduğu güçlü sinyaller sayesinde daha büyük derinlikteki nesneleri kolaylıkla algılar.

Zemindeki metal nesnelerin mümkün olan en derin şekilde algılanması, her zaman nesnelerin boyutu ve konumu ve zeminin yapısı gibi faktörlere bağlıdır. Bu faktörler genel olarak tüm metal dedektörleri için geçerlidir.

 • Nesne ne kadar büyükse, metal dedektörü onu o kadar derin algılayabilir.
 • Nesne ne kadar uzun süre yeraltında kalırsa, o kadar iyi tespit edilebilir.
 • Metal dedektörünün başlığının büyüklüğü ile daha büyük ve daha derin nesnelerin algılanması doğru orantılıdır.
 • Nesnenin iletkenliği, şekli ve konumu, algılamanın doğruluğu için belirleyicidir.
 • Toprak bileşimi ve toprak katmanları ölçüm derinliğini etkiler.

Pasif ölçüm OKM zemin tarayıcıları ile karşılaştırıldığında, Alfa Pulse metal dedektör serisinin başka bir avantajı daha vardır: Yoğun şekilde mineralleşmiş topraklarda bile kesin ölçülen değerlere ulaşır ve böylece değerli metallerden yapılmış doğal altın ve mücevherleri doğrudan tespit edebilir.

Optimum koşullar altında başlık testleri (Test Ortamı: Hava, Hassasiyet: Maksimum)

OKM Alfa Pulse Plus serisi ile aşağıdaki derinlik performanslarını elde etti:

okm alfa pulse plus

ALFA PULSE PLUS DEDEKTÖR SERİSİ NASIL ÇALIŞIR?

Basitçe metal dedektörü açın, yürümeye başlayın ve döndürün! Alfa Pulse, istenen başlığı taktıktan sonra, onu otomatik olarak tanımlar ve başarılı bir şekilde hazine ve altın aramanız için uygun işlemleri başlatır.

OKM ALFA PULSE PLUS METAL NESNELERİ NASIL ALGILAR?

Alfa Pulse metal detektörü, bir bobinde manyetik alan oluşturmak için alternatif bir akım kullanan zaman kontrollü bir osilatör prensibini izler. Bu akım toprağa gönderilir ve girdap akımı oluşturur ve dolayısıyla gömülü metal nesnede bir reaksiyon

oluşturur. Metal nesnede ortaya çıkan elektriksel iletkenlik, Alfa Pulse tarafından bir “bozulma” – yani bir anormallik – olarak algılanır ve akustik sinyallerle rapor edilir. Bu şekilde altın ve gümüş gibi değerli metallerden yapılmış takılar, aynı zamanda ferromanyetik nesneler ile doğal altın mineralleri ve altın külçeleri doğrudan tespit edilebilir.

OKM ALFA PULSE PLUS İLE HEDEFLİ ARAMA

Çalışma şekli ve farklı başlıklara sahip olması sayesinde hazine avcıları hedef nesnelerine iyi odaklanabilirler: Büyük arama başlığı ve çerçeve başlığı ile şişe kapakları, tek metal paralar gibi küçük nesneler ve küçük alüminyum folyo parçaları algılanmayabilir. Uygulama alanı ve hedef nesneye göre uygun olan başlığı seçtiğinizden emin olun.

Büyük Arama Başlıkları: Büyük manyetik alan, genel olarak daha büyük nesneleri algılar.

Küçük Arama Başlıkları: Küçük manyetik alan, genel olarak daha küçük nesneleri algılar.

Sezgisel Çalışmaya Sahip Metal Dedektörü

Açıkça Yapılandırılmış Kontrol Paneli

Alfa Pulse, önce alanı kazmak zorunda kalmadan çeşitli topraklarda gömülü metal nesneleri bulabilir. Alfa Pulse metal dedektörünnün kullanım kolaylığı ve değiştirilebilir arama başlıkları sayesinde sonuçlar hızlı ve kolay bir şekilde alınabilir.

Kontrol ünitesi, hassasiyeti ve ses seviyesini ayarlamak için iki döner düğmeye sahiptir. Özellikle sezgisel ve dilden bağımsız bir işlem için, ekran tamamen kaldırılmıştır. Akustik uyarılar aracılığıyla, algılanan metal nesneler kullanıcıya doğrudan hoparlör veya Bluetooth kulaklık aracılığıyla aktarılır.

Kolay Kullanım İçin Teleskopik Çubuk

Alfa Pulse teleskopik çubukla birlikte verilir. Bu, metal dedektörün elinizde rahat ve dengeli bir şekilde durması için ayarlanabilir bir kol destekleyicisine sahiptir. Bağlantının uzunluğu isteğe göre ayarlanabilir.

Sadece birkaç basit adımda, üstteki teleskopik çubuğa kontrol ünitesi ve bir el feneri takılabilir. Alt uca istenilen arama başlığı takılır. Teleskopik çubuk ile yalnızca çerçeveli başlık kullanılamaz.

OKM Alfa Pulse Metal Dedektörü İle Noktasal Tespit

Alfa Pulse ile bir nesne algılandığında, noktasal tespit zamanı gelmiştir: İlk olarak, nesnenin üzerinde yavaş süpürme hareketleriyle, tam konum belirlenir. Metal

detektörünü algılanan anomalinin üzerinden farklı yönlerden yavaşça sallamaya devam ederek anomalinin noktasını kademeli olarak daraltın. Yoğun bir ses sinyali ile nesnenin tam konumunu ve boyutunu gösterir.

 

Çeşitli Arama Başlıklı Metal Dedektörü

Alfa Pulse metal dedektörü, standart olarak çift sargılı bir mono başlık ile birlikte sağlanır. Bu başlık, tasarımı sayesinde altın ve gümüş gibi değerli metallerin yanı sıra yeraltındaki demirli metallerin tespitinde özellikle iyi derinlik performansı sağlar. Uygulama alanına ve kişisel tercihinize bağlı olarak, OKM Alfa Pulse için iki

arama başlığı tasarımından birini seçebilirsiniz.

Delta Arama Başlığı: Sahadaki ve sığ sulardaki askeri araştırmacılar, Delta gibi çoğunlukla açık arama bobinlerini kullanır. Açık başlık birkaç gram daha hafiftir ve özellikle su altında kullanımı daha kolaydır.

Omega Arama Başlığı: Arama başlığı Omega, taşlara veya fırçalara takılmadığı için özellikle taşlı alanlarda kullanıldığında uygundur.

Kullanım alanınıza uygun tasarımı seçin! İşlevsellik ve menzil açısından OKM Omega ve OKM Delta arama başlıkları arasında hiçbir fark yoktur.

Genişletilmiş Uygulama Olanakları İçin Ek Arama Başlıkları

Alfa Pulse metal dedektörü , Delta 38 (açık) ve Omega 38 (kapalı) başlıkları ile donatılmıştır.Bu arama başlıkları, altın arama, hazine arama, askeri arama ve patlayıcı mühimmat imhası için idealdir. Delta 38 Arama başlığı su geçirmez olduğu için tuzlu suda olduğu gibi dere, nehir, göl gibi sığ sularda da kullanılabilir.

Alfa Pulse PLUS metal dedektörü ek olarak küçük mono başlıklar – Omega18 veya Delta18, ayrıca Xi104 çerçeve başlık içerir.

Küçük arama başlığının avantajı: Küçük arama başlığı, sadece birkaç adımda teleskopik çubuğa takılabilir. Daha küçük çapı sayesinde, daha küçük bir manyetik alan oluşturur ve böylece daha az arama derinliği sağlar. Avantajı: Büyük başlığın “gözden kaçırmış” olabileceği altın külçeleri ve küpe gibi daha küçük nesneleri algılayabilir.

Çerçeveli başlığın avantajı: Delta ve Omega arama başlıklarından farklı olarak çerçeveli başlık teleskopik çubuk olmadan kullanılır. 1 m²’nin biraz üzerinde alan kapsamı ile buna uygun olarak büyük bir manyetik alan elde edilebilir. Bu şekilde sadece daha büyük nesneler tespit edilir ve maksimum arama derinlikleri elde edilebilir.(maksimum 3 metre) (eğer nesne çok büyükse bu derinlik 6 metreyi bulabilmektedir).

OKM ALFA PULSE PLUS TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Kontrol Ünitesi:

Boyutlar (Y x G x D): 180 x 115 x 70 mm

Ağırlık: 0,64 kg

Giriş Voltajı (maks.): 4,8 – 20 V DC, 3,16 A, 20 W

Güvenlik Sınıfı: IP40

Çalışma Süresi (tam dolu, 25 ° C): yakl. 8 saat

Şarj Süresi @ 19 V: yakl. 3 saat

Geri bildirim: Akustik

Çalışma Sıcaklığı: 0 ° C – 40 ° C

Depolama Sıcaklığı: –20 ° C – 70 ° C

Su geçirmez: Hayır

Teleskopik Çubuk

Boyutlar (U x G x Y): 630 – 1023 x 115 x 200 mm

Ağırlık: 0,90 kg

Arama Başlığı 38 cm

Çapı: Ø 375 mm

Yükseklik: 45 mm

Kablo Uzunluğu: yakl. 1.5 m

Yaklaşık ağırlık: 0,80 kg

Teknoloji: Bifilar Mono Bobin, Yüksek Gerilim Darbe İndüksiyonu

Su geçirmez: Evet

Arama Başlığı 18 cm

Çapı: Ø 175 mm

Yükseklik: 45 mm

Kablo Uzunluğu: yakl. 1.5 m

Yaklaşık ağırlık: 0,4 kg

Teknoloji: Bifilar Mono Bobin, Yüksek Gerilim Darbe İndüksiyonu

Su geçirmez: Evet

Çerçeve Başlık Xi104

Demonte Boyutlar (D x L): Ø 130 x 1120 mm

Ağırlık (Sevkiyat Tüpü İle): yakl. 3,26 kg

Montajlı Boyutlar (U x G x Y): 1040 x 1040 x 60 mm

Ağırlık (Sevkiyat Tüpü Olmadan): yakl. 2,35 kg

Teknoloji: Mono Bobin, Yüksek Gerilim Darbe İndüksiyonu

Su Geçirmez: Hayır

Teknik veriler ortalama değerlerdir. İşletim sırasında küçük sapmalar olabilir.

OKMAlfaPulsePlus

İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.

Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.

Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir

Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.

Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün

garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

Detaylı bilgi için İade Prosedürü sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Önemli Not: Dedektör ürünleri elektronik ürün kapsamında değerlendirilmektedir. 

Bu nedenle orijinal ambalajı, koruma etiketi açılan ürünler cayma hakkı kapsamında değildir.

Üretim kaynaklı sorun olması halinde teknik servis raporu ile değişim/iade işlemleri sağlanabilir.

You might also like
chat Comments (0)
Ins. Monthly Total
1 41,500.00 ₺ 41,500.00 ₺
2 20,750.00 ₺ 41,500.00 ₺
3 13,833.33 ₺ 41,500.00 ₺
4 10,997.50 ₺ 43,990.00 ₺
5 8,881.00 ₺ 44,405.00 ₺
6 7,470.00 ₺ 44,820.00 ₺
7 6,462.14 ₺ 45,235.00 ₺
8 5,706.25 ₺ 45,650.00 ₺
9 5,118.33 ₺ 46,065.00 ₺
10 4,648.00 ₺ 46,480.00 ₺
11 4,263.18 ₺ 46,895.00 ₺
12 3,942.50 ₺ 47,310.00 ₺
Ins. Monthly Total
1 41,500.00 ₺ 41,500.00 ₺
2 20,750.00 ₺ 41,500.00 ₺
3 13,833.33 ₺ 41,500.00 ₺
4 10,997.50 ₺ 43,990.00 ₺
5 8,881.00 ₺ 44,405.00 ₺
6 7,470.00 ₺ 44,820.00 ₺
7 6,462.14 ₺ 45,235.00 ₺
8 5,706.25 ₺ 45,650.00 ₺
9 5,118.33 ₺ 46,065.00 ₺
10 4,648.00 ₺ 46,480.00 ₺
11 4,263.18 ₺ 46,895.00 ₺
12 3,942.50 ₺ 47,310.00 ₺
Ins. Monthly Total
1 41,500.00 ₺ 41,500.00 ₺
2 20,750.00 ₺ 41,500.00 ₺
3 13,833.33 ₺ 41,500.00 ₺
4 10,997.50 ₺ 43,990.00 ₺
5 8,881.00 ₺ 44,405.00 ₺
6 7,470.00 ₺ 44,820.00 ₺
7 6,462.14 ₺ 45,235.00 ₺
8 5,706.25 ₺ 45,650.00 ₺
9 5,118.33 ₺ 46,065.00 ₺
10 4,648.00 ₺ 46,480.00 ₺
11 4,263.18 ₺ 46,895.00 ₺
12 3,942.50 ₺ 47,310.00 ₺
Ins. Monthly Total
1 41,500.00 ₺ 41,500.00 ₺
2 20,750.00 ₺ 41,500.00 ₺
3 13,833.33 ₺ 41,500.00 ₺
4 10,997.50 ₺ 43,990.00 ₺
5 8,881.00 ₺ 44,405.00 ₺
6 7,470.00 ₺ 44,820.00 ₺
7 6,462.14 ₺ 45,235.00 ₺
8 5,706.25 ₺ 45,650.00 ₺
9 5,118.33 ₺ 46,065.00 ₺
10 4,648.00 ₺ 46,480.00 ₺
11 4,263.18 ₺ 46,895.00 ₺
12 3,942.50 ₺ 47,310.00 ₺
Ins. Monthly Total
1 41,500.00 ₺ 41,500.00 ₺
2 20,750.00 ₺ 41,500.00 ₺
3 13,833.33 ₺ 41,500.00 ₺
4 10,997.50 ₺ 43,990.00 ₺
5 8,881.00 ₺ 44,405.00 ₺
6 7,470.00 ₺ 44,820.00 ₺
7 6,462.14 ₺ 45,235.00 ₺
8 5,706.25 ₺ 45,650.00 ₺
9 5,118.33 ₺ 46,065.00 ₺
10 4,648.00 ₺ 46,480.00 ₺
11 4,263.18 ₺ 46,895.00 ₺
12 3,942.50 ₺ 47,310.00 ₺
Ins. Monthly Total
1 41,500.00 ₺ 41,500.00 ₺
2 20,750.00 ₺ 41,500.00 ₺
3 13,833.33 ₺ 41,500.00 ₺
4 10,997.50 ₺ 43,990.00 ₺
5 8,881.00 ₺ 44,405.00 ₺
6 7,470.00 ₺ 44,820.00 ₺
7 6,462.14 ₺ 45,235.00 ₺
8 5,706.25 ₺ 45,650.00 ₺
9 5,118.33 ₺ 46,065.00 ₺
10 4,648.00 ₺ 46,480.00 ₺
11 4,263.18 ₺ 46,895.00 ₺
12 3,942.50 ₺ 47,310.00 ₺

Other Cards

You can pay ones way (without installment) via all visa/mastercard/amex credit cards, also debit cards