Hakkımızda

1998 Yılından buyana bilişim sektöründe hizmet vermekte olan firmamız iştiraklerinden Dedektör Türk( www.dedektorturk.com ) olarak dedektör ürünlerinde tüm sınıflarda ürün satışı sunmaktayız.Garrett, Nokta Makro, ADM Altınay, NEL Ukrayna, Golden Space, Gold Hunter, Magic Star ve T-OKM yetkili bayisiyiz. www.dedektorturk.com TrDia Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. iştirakidir. 

TRDİA Bilişim Hizmetleri; www.dedektorturk.com'un yanısıra bilişim sektöründe; web tasarım, sunucu hizmetleri, hosting hizmetleri, profesyonel SEO hizmetleri, kodlama hizmetleri, mobil uygulamalar, CRM çözümleri, ağ çözümleri ,voip  ve bilişim danışmanlığı hizmetleri sınıflarında geniş kapsamlı olarak hizmetler sunmaktadır.

Elektronik ürün tedarik zincirimizi yansıtan internetteki mağaza yüzlerimizden biri olan www.dedektorturk.com adresinde tüm dedektör ihtiyaçlarınızı bulabilirsiniz.

Değerlerimiz iş yapış biçimimize yansıtılmıştır. Yasalar ve dürüstlük çerçevesinde hareket ederek hem çalışanlarımıza hem de iş ortaklarımıza saygı duyuyoruz.