Blog
Latest posts
 • Okm Pulse Nova Omega Plus Derinlik Testi
  Okm Pulse Nova Omega Plus Derinlik Testi

  İçeriğinde 38 cm lik ve 18 cm lik kapalı Omega başlık bulunmaktadır. Küçük başlık ile maksimum 50 cm derinliğe kadar büyük başlık ile maksimum 2 metre derinliğe kadar, yer altında bulunan doğal altın ve altına yakın olan değerli metaller için özellikle duyarlı olacak şekilde üretilmiştir.

  Devamını oku
 • Okm Bionic X4 DERİN DEFİNE TESTİ
  Okm Bionic X4 DERİN DEFİNE TESTİ

  Esnek ve Güçlü: 40 metreye kadar maksimum derinliğe ulaşmak için çok yönlü korumasız bir iletim sistemi kullanan zemin delici radar Derinlik: Kullanıcılar 40 metre derinliğe kadar nesneler buldular. Kullanım Örnekleri: Arkeoloji, jeoteknik mühendisliği, hazine avcılığı

  Devamını oku
 • Okm Gepard GPR 3D Derinlik Testi
  Okm Gepard GPR 3D Derinlik Testi

  Gepard yer altı radarı, 40 metreye (131 ft) kadar derinlilere ulaşmak için çok yönlü korumasız bir iletim sistemi kullanır. Çevik ve kompakt ünite, Android Tablet PC aracılığıyla tek bir kullanıcı tarafından kolayca çalıştırılabilir.

  Devamını oku
 • Okm eXp 4500 Pro Plus Derinlik Testi
  Okm eXp 4500 Pro Plus Derinlik Testi

  Çok Yönlü: OKM’nin çok işlevli yüzey altı algılama dedektörü (Tüm özellikler dahil) Derinliği Ölçme: Bu teknolojiyle kullanıcılar 21 m (69 ft) derinliğe kadar nesneleri bulabiliyorlar. (Referanslarımızı kontrol edebilirsiniz.)

  Devamını oku
 • OKM GeoSeeker Derinlik Testi
  OKM GeoSeeker Derinlik Testi

  Jeoelektrik Su ve Boşluk Dedektörü: 250 m derinliğe kadar toprak direncini belirler ve ölçülen değerleri 3D olarak görselleştirir. Derinlik: Müşteriler 250 metreye kadar su buldular. Kullanım Durumları: Su tespiti, boşluk tespiti, jeoteknik mühendisliği Çalışma Modları: Jeoelektrik tarama Algılanabilir Nesneler: Su birikintileri, su taşıyan çakıl, oyuklar

  Devamını oku
 • Okm GeoSeeker Mini Derinlik Testi
  Okm GeoSeeker Mini Derinlik Testi

  Jeoelektrik Su ve Boşluk Dedektörü: 100 m derinliğe kadar toprak direncini belirler ve ölçülen değerleri 2D olarak görselleştirir. Derinlik: Kullanıcılar 100 metreye kadar su buldular. Kullanım Örnekleri: Su algılama, boşluk algılama, jeoteknik mühendislik Çalışma Modları: Jeoelektrik tarama Algılanabilir Nesneler: Su birikintileri, su taşıyan çakıllar, oyuklar

  Devamını oku
 • Okm Alfa Pulse Derinlik Testi
  Okm Alfa Pulse Derinlik Testi

   Bu dedektör ile 18 cm’lik başlıklarla maksimum 50 cm’ye kadar, 38 cm lik başlıklarla maksimum 2 metreye kadar aramalar yapabilirsiniz. Omega başlıklar taşlık ve çalılık alanlarda kullanıma uygundur. 

  Devamını oku
 • Okm Alfa Pulse Plus Derinlik Testi
  Okm Alfa Pulse Plus Derinlik Testi

  Bu dedektör ile 18 cm’lik başlıklarla maksimum 50 cm’ye kadar, 38 cm’lik başlıklarla maksimum 2 metreye kadar aramalar yapabilirsiniz. Omega başlıklar taşlık ve çalılık alanlarda kullanıma uygundur. Ayrıca özel olarak üretilen bu başlıklar yer altında bulunan doğal altın ve altına en yakın olan değerli metaller için özellikle duyarlı olacak şekilde üretilmiştir. 

  Devamını oku
 • Okm Pulse Nova Delta Derinlik Testi
  Okm Pulse Nova Delta Derinlik Testi

  Maksimum 2 metre derinliğe kadar algılama özelliği , geniş alanlarda daha hızlı tarama yapma imkanı , Pinpointer sayesinde nesneleri kolay tespit etme özelliği , mineralin yoğun olduğu alanlarda ve tuzlu suda çalışma yapmaya uygundur . Kolay değiştirilebilir problar , Sığ sularda altın araması için su geçirmez özel başlık

  Devamını oku
 • Okm Pulse Nova Omega Derinlik Testi
  Okm Pulse Nova Omega Derinlik Testi

  Maksimum 2 metre derinliğe kadar algılama özelliği , geniş alanlarda daha hızlı tarama yapma imkanı , Pinpointer sayesinde nesneleri kolay tespit etme özelliği , mineralin yoğun olduğu alanlarda ve tuzlu suda çalışma yapmaya uygundur . 

  Devamını oku
 • Okm Evolation Ntx Derinlik Testi
  Okm Evolation Ntx Derinlik Testi

  Uzun ömürlü ve şarj edilebilir piller Daha yüksek çözünürlüğe sahip renkli dokunmatik ekran. Bluetooth kulaklıkların entegrasyonu. Daha kompakt ve sağlam tasarım .  Geliştirilmiş sensör ve bobin teknolojisi Derinlik: Kullanıcılar 5-8 m derinliğe kadar nesneleri buldular.

  Devamını oku
 • Okm Fusion Light Derinlik Testi
  Okm Fusion Light Derinlik Testi

  Tarama fonksiyonu Manyetometre ile dünyanın manyetik alanı ölçülebilir. Manyetik alandaki anormallikler potansiyel bulguları gösterir. Bu sayede define sandıkları, eski mühimmat ve diğer demirli nesneler gibi uzun süre gömülü olan eserler tespit edilebilir.  Derinlik Ölçümü: Bu teknoloji sayesinde müşteriler 21 m (69 ft) derinliğe kadar nesneler buldular.

  Devamını oku
Showing 1 to 12 of 79 (7 Pages)