Blog
Latest posts
 • Garrett GTI 2500 Derin Define Testi
  Garrett GTI 2500 Derin Define Testi

  Toprak altındaki hedefin Grafiksel Analizi™ (GTA) hedefin iletkenliğini tanımlar. Doğru Dijital Sinyal İşlemcisi™ (DSP) metal ayrımını en mükemmel şekilde yapar. Tarama özelliği™ Arama başlığının süpürme hızına bağlı olarak kıymetli metalin sinyallerini en uygun hale getirir. Toprak Ayarı: otomatiktir ve manuel de ayarlanabilir.

  Devamını oku
 • Garrett AT Gold Derin Define Testi
  Garrett AT Gold Derin Define Testi

  5 x 8 inch PRO-formance Double-D su geçirmez (3 metre) arama başlığı ile su altında kullanabilme imkânı, Yüksek performanslı özel kulaklıklar, Özellikle Tavsiye Edilen Arama – Define Avcılığı, Tek Para Avcılığı, Takı (Mücevherat) Avcılığı, Hazine Avcılığı, Dedektör Yarışmaları, Plajlarda / Kumsalda / Tatlı ve tuzlu Suda Define Avcılığı. 18 kHz'lik arama frekansı ile küçük altın külçelerini (nuggets), mücevherleri, tek paraları ve defineleri bulabilmek için özel olarak tasarlanmıştır.

  Devamını oku
 • Garrett Ace Apex Z-Lynk Derin Define Testi
  Garrett Ace Apex Z-Lynk Derin Define Testi

  6 ADET ALGILAMA MODU + PINPOINT: Zero(Tüm MEtal), COINS(METAL Paralar), US COINS(ABD BOZUK Paraları) (bozuk para simgeleriyle), JEWELRY(Mücevher), RELİCS(DEFİNE Emanetlerİ) ve CUSTOM (ÖZEL MÜŞTERİ PROGRAMI) HI-RESOLUTION (yüksek çözünürlüklü) toprak ZEMİN ayarı : Demirli zeminden tuzlu suya kadar, 175 nokta zemin dengesi çözünürlüğü (Garrett AT Max'taki gibi).

  Devamını oku
 • Garrett AT Pro Derin Define Testi
  Garrett AT Pro Derin Define Testi

  Gar­rett'in yeni teknolo­jisi pro­fesy­onel de­fine avcılarına her tip kötü arazi şart­larında dahi madeni par­aları, de­fineleri, hazineleri, de­fine sandıklarını,mücevher­at­ları, ve altın külçelerini bulma imkanı sun­mak­tadır.Su altı kul­lanımına uy­gun.3 me­tre su geçirme­z­lik özelliği.

  Devamını oku
 • Garrett AT Max Derin Define Testi
  Garrett AT Max Derin Define Testi

  İyi hedefleri çöplük hedeflerden ayırt etmek için 44 seviyeli demir ayırımı kullanılabilir.0 - 99 hedef tanımlama numaraları ile hedef cinsi tanımlama imkânı.Kullanıcı demir hedeflerden orta tonlu sinyal seviyesi işitir. İyi hedeflerden çöplük hedeflere göre daha şiddetli sinyal alma özelliği.Her türlü hava koşullarına dayanıklı olarak dizayn edilmiş, Tozlu, nemli, ıslak ortamlarda dahi kullanım imkanı.

  Devamını oku
 • AU Gold Finder Derin Define Testi
  AU Gold Finder Derin Define Testi

  Au Gold Finder ABD, Afrika , Güney Amerika ve Avustralya’da birçok altın arayıcısı tarafından test edilmiş ve performansı ile tercih edilen altın dedektörü haline gelmiştir. Au Gold Finder’ın paket içeriği 2 su geçirmez DD arama başlığı (13×13 cm ve 26×14 cm), arama başlığı kapakları, kulaklık ve belde kullanım için tasarlanmış kemerden oluşmaktadır.

  Devamını oku
 • Garrett Ace Apex Derin Define Testi
  Garrett Ace Apex Derin Define Testi

  Düşük frekanslar genellikle, daha büyük ve daha iletken hedeflerde (yani büyük gümüş paralarda) gelişmiş algılama sağlar. Yüksek frekanslar genellikle daha küçük ve daha az iletken hedefler (yani dövülmüş gümüş paralar, altın külçeler) üzerinde gelişmiş algılama sağlar.

  Devamını oku
 • Gold Kruzer 61 Khz Derin Define Testi
  Gold Kruzer 61 Khz Derin Define Testi

  Yüksek Performans ve Eşsiz Derinlik Diğer dedektörlerin tespit edemediği, derindeki altın parçacıklarını ve mikro takıları siz çıkartın. 4 Arama Modu Gen (Tüm Metaller) / Hızlı / Derin / Mikro YENİ! E.U.D Fonksiyonu Ekstra Yeraltı Derinliği - Yüksek mineralli taşların altındaki veya sınır derinlikteki küçük altın parçacıklarını tespit edin. 2.4 GHz Kablosuz Kulaklık Dahil* Gecikmesiz kablosuz özgürlüğün tadını çıkartın.

  Devamını oku
 • Gold Racer 56 khz Derin Define Testi
  Gold Racer 56 khz Derin Define Testi

  İleri RACER teknolojisi üzerine kurulan Gold RACER altın aramaları için geliştirilmiş üstün özellikler sunar. 56 kHz çalışma frekansı ile en küçük altın parçacıklarını tespit edebilen Gold RACER dünyadaki altın sahalarında rastlanan zor arazi koşullarının ve mineralli taşların cihaz üzerindeki etkilerini de yok eder.

  Devamını oku
 • Garret Euro Ace Derin Define Testi
  Garret Euro Ace Derin Define Testi

  Geliştirilmiş ses özelliği sayesinde demir ve demir olmayan kıymetli metalleri sesli uyarı sistemi sayesinde rahatlıkla ayırt edebilirsiniz.5 farklı Arama Modu ile önceden ayarlanmış standart bir ayarı seçin ya da ayrışımı kendiniz ayarlayın.Metal hedefin derinliğini, sürekli tek para derinlik göstergesi sayesinde anlık takip edin.

  Devamını oku
 • Garret 250 Derin Define Testi
  Garret 250 Derin Define Testi

  Ayrımı bir çok metal dedektöre göre başarılıdır. Derinliği tek para dedektörlerine göre orta seviyelerdedir. 20 - 30 cm derinliklerde tek para aramalarında başarılıdır. Sahillerde, kumsallarda bir çok kişinin elinde Garrett Ace 250 görmenizin sebebi Fiyat / Performans olarak en yüksek puanı alabilen dedektörlerden biri olmasıdır. 

  Devamını oku
 • Garrett ace 200i Derin Define Testi
  Garrett ace 200i Derin Define Testi

  Garrett ACE 200i Dedektör, ilk kez metal algılaması yapmak isteyen yeni başlayanlar için mükemmeldir. Bu Garrett metal dedektörü, cihaza, zeminin altına gömülü belirli metal türüne karşılık gelen bir okuma sağlayan bir Dijital Hedef Kimliği özelliği dahil etmiştir. ACE 200i ayrıca bir hedefin derinliğini belirlemeye yardımcı olabilir ve bunu yaparken kullanıcıya net, anlaşılması kolay hedef sinyaller sağlar. 

  Devamını oku
Showing 61 to 72 of 81 (7 Pages)