Minelab CTX 3030 Metal Dedektörü
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-2.5%

Minelab CTX 3030 Metal Dedektörü

104,927.94 ₺ (tax incl.) 107,618.40 ₺ -2.5% 87,439.95 ₺ (tax excl.)
Tax included


With Bankwire: 99,681.54 ₺

1 iş gününde teslim
check Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
(3D Secure 2048 bit Şifreli Alışveriş)
Return policy
(edit with the Customer Reassurance module)

Tüm arazilere uygun su geçirmez CTX 3030 dedektör, üstün ve yüksek performanslı bir HAZİNE dedektörüdür.

Var olan en kesin hedef belirleme özelliği ile çok daha fazla tarihsel hazineyi keşfedin.

Tamamı renkli LCD ekranı ve gelişmiş Hedef İzleme ayrıştırma özelliği sayesinde, hurdalarla dolu arazilerde bile zemin koşulları ne olursa olsun çok daha fazla hazineyi keşfedeceksiniz.

Tercih edebileceğiniz yerleşik hoparlör veya kulaklık seçenekleri ile kablosuz ses sisteminin size sağlayacağı özgürlüğün keyfini çıkartın.

Minelab’in özel olarak entegre edilmiş GPS fonksiyonu sayesinde, favori lokasyonlarınıza gidebilir ve bulduklarınızı kaydedebilirsiniz. Arama bilgilerinizi XChange 2 bilgisayar uygulamasını kullanarak Google Maps'e aktarın.

Kullanım kolay ‘Seç ve çalıştır’ özelliği, beş ön ayarlı Arama Modu ve daha birçok otomatik fonksiyon sayesinde yeni başlayanlar çok daha kolay çalışmaya başlar. Deneyimli bir hazine avcısı ise tek bir tuşa dokunarak gelişmiş özelliklere kolayca erişilebilir.

Temel Özellikler

• Su Geçirmezlik: Bu çok yönlü HAZİNE dedektörü ile istediğiniz her yerde arama yapabilirsiniz. CTX 3030 dedektör 10 ft (3 m) seviyesine kadar su geçirmez* olduğu için karada ve su altında arama yapabilme esnekliğine sahip olursunuz.

• Kablosuz Ses Sistemi: Kulaklıklarınızı dedektöre takmak zorunda kalmadan arama yapabilme özgürlüğüne sahip olun. WM 10 Kablosuz Modül^ ile yerleşik hoparlörü, teslim edilen kulaklıkları veya kendi favori kulaklıklarınızı kullanabilirsiniz.

• Üstün FeCo Ayrıştırması: Demir İçeriği (Fe) ve İletkenlik (Co) hedef çözünürlüğüne ek olarak ayarlanabilir Ton Kimliği Profilleri ile, eklemek istediğiniz hedefleri tespit (kabul) edebilir ve diğerlerini yok sayabilirsiniz (reddedebilirsiniz). Hedef Takibi ve Hedef Ayrıştırma özellikleri sayesinde, doğru tespit sonuçları için aynı anda birden çok hedefi tanımlayabilirsiniz.

• Tam Renkli Ekran: Tam renkli LCD ekran, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar çok hedef bilgisini görüntüler ve CTX 3030’s ayrıştırma kapasitesini büyük oranda genişletir.

• GPS Konumlandırması: Harita ekranı ve Yön Aracı ile nerede olduğunuzu ve nereye gittiğinizi görün.

• GeoTrails, daha önce arama yaptığınız zeminleri gösterir.

• WayPoints, ilgilendiğiniz noktaları işaretler.

• FindPoints, hazine bulduğunuz konumları işaretler.

• GeoHunts, arama maceranızın tamamını kaydeder.

• Bilgisayarlı Haritalama (Google Maps ile): XChange 2 uygulamasını kullanarak tüm dedektör ayarlarınızı ve hazine bulduğunuz konumları bilgisayarınıza yükleyin. Bulgularınıza fotoğraflar ve metinler ekleyin ve bunları kategorilere ayırın. Konumları Google Maps üzerinde görüntüleyin. Favori alanlarınızı yeniden keşfetmek için verileri dedektörünüze de yükleyebilirsiniz.

• Hızlı Menüler (ve akıllı fonksiyonlar): Hızlı Menüler, 'hareket halindeyken' yapılacak ayarlamalar için size kolay erişim sağlar. Akıllı fonksiyonlar (Hassasiyet, Gürültü İptali, Ses, Zemin Balans) ve özelleştirilebilir Kullanıcı düğmesi sayesinde tespit araması yaparken en çok kullandığınız kontrollerde hızla değişiklik yapabilirsiniz.

• Ergonomik Tasarım: Konforlu arama için tüm batarya ağırlığını kol desteğinin arkasına veren iyi dengelenmiş tasarım. Dedektörü tamamen kendi gereksinimlerinize cevap verecek şekilde istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

• Çok Dillilik: 9 farklı dil arasından seçim yapabilirsiniz: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Lehçe, Portekizce, Rusça, İspanyolca veya Türkçe.

• Anahtar Teknolojiler

• FBS 2, değişken zemin şartlarında daha çok hedef bulmak için çok frekanslı iletim ve bobin-dedektör veri iletişimi özelliklerini kullanır.

• Smartfind 2, en iyi hedef tanımlama sonuçlarının elde edilmesi için dijital sinyal işleme ve renkli hedef bilgileri ile hassas FeCo ayrıştırması özelliklerini sunar.

• GPSi, coğrafi konumların doğru kaydedilmesi için çok yüksek bir hassasiyete sahiptir.

• Wi-Stream, ses kalitesinden ödün vermeden çok hızlı kablosuz ses iletişimi sağlar.

*Standart kulaklıklar, çıkartılabilir kulaklık modülü ve WM 10 modülü su geçirmez özellikte değildir.

^WM 10 yalnızca Standart Paket ile birlikte teslim edilir. Başlangıç Paketi için aksesuar olarak edinilebilir

811493012988
0811493012988

İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.

Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.

Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir

Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.

Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün

garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

Detaylı bilgi için İade Prosedürü sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Önemli Not: Dedektör ürünleri elektronik ürün kapsamında değerlendirilmektedir. 

Bu nedenle orijinal ambalajı, koruma etiketi açılan ürünler cayma hakkı kapsamında değildir.

Üretim kaynaklı sorun olması halinde teknik servis raporu ile değişim/iade işlemleri sağlanabilir.

chat Comments (0)