OKM Evolution NTX
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

OKM Evolution NTX

258,766.80 ₺ (tax incl.) 215,639.00 ₺ (tax excl.)
Tax included


With Bankwire: 245,828.46 ₺

1 iş gününde teslim
check Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
(3D Secure 2048 bit Şifreli Alışveriş)
Return policy
(edit with the Customer Reassurance module)

Define Avcıları ve Altın Arayanlar için 3D Metal Dedektörü

Metal dedektörü ve 3D zemin tarayıcı Evolution NTX, gömülü nesneler, gizli eserler veya diğer kayıp eşyaları arayan define avcıları veya altın arayanlar için üretilmiştir. Profesyoneller ve arkeologlar tarafından kullanılabilir:

  • Kayıp değerli eşyalar (yüzükler, madeni paralar, mücevherler, alyanslar)
  • Gömülü hazineler ve eserler
  • Antik kutular, sandıklar, odalar ve mezarlar

Diğer metal dedektörlerin aksine Evolution NTX, yeraltı define depolarının ve tespit edilen nesnelerin grafiksel 3D görüntülerini işleyebilir. Böylece, kazmadan önce potansiyel buluntuların boyutunu ve derinliğini belirleyebilirsiniz. Derin penetrasyon kabiliyeti, 3D zemin tarayıcımızın bir başka avantajıdır. Birçok büyük define buluntusu, Almanya’da üretilen metal algılama teknolojimizin potansiyelini kanıtlıyor.

Define Avcıları ve Altın Arayanlar için 3D Metal Dedektörü

Evolution NTX, daha kompakttır ve şarj edilebilir dahili piller, daha kolay kullanılabilirlik, daha güçlü sensör ve bobin teknolojisi gibi gelişmiş özelliklerle birlikte gelir.


Geliştirilmiş Kullanılabilirlik

Deneyimlerimize ve birçok T-OKM kullanıcısının önerilerine dayanarak, yeni model çeşitli yönlerden iyileştirildi ve optimize edildi:

  • Uzun ömürlü ve şarj edilebilir piller
  • Daha yüksek çözünürlüğe sahip renkli dokunmatik ekran
  • Bluetooth kulaklıkların entegrasyonu
  • Daha kompakt ve sağlam tasarım
  • Geliştirilmiş sensör ve bobin teknolojisi

Dokunmatik ekrana ve çok dilli kullanıcı arayüzüne sahip tam renkli ekran, metal dedektörü Evolution NTX’in daha kolay kullanılabilirliğini ve kurulumunu sağlar. Ekran parlaklığı isteğe göre ayarlanabilir.


VLF Metal Dedektörü

Sensör teknolojimizin bir VLF arama bobini ile kombinasyonu, sadece yüzeye yakın metalleri değil, aynı zamanda derine gömülü eserleri ve defineleri de tespit etmeyi sağlar.

Teleskopik arama başlığına sahip Evolution NTX: Metal dedektörü Evolution NTX’in uzunluğu, kullanıcısının bireysel vücut boyuna göre ayarlanabilir.


Zemin Taraması ve Metal Algılama

3D zemin tarayıcı Evolution NTX, gizli nesneler ve yapılar için yer altı topraklarını araştırmak için iki farklı çalışma modunu destekler. Dedektörün uzunluğu, kendi vücut boyunuza göre bireysel olarak ayarlanabilir. Böylece bu metal dedektörünü, kişisel metal dedektörünüz yapabilirsiniz.

  • Canlı Ses

Bu çalışma modu, madeni para, yüzük ve diğer mücevherler gibi sığ metal nesneleri bulmak için VLF metal dedektörünü etkinleştirir. Panelde, sinyallerin basit bir grafik gösterimini de görebilirsiniz.

  • 3D Tarama

Bu işletim modu, grafiksel 3D zemin taramaları yapmak için kullanılır. Tüm tarama verileri, cihazın belleğinde saklanır. Bu bilgiler, yeraltı nesnelerinin ve yapılarının grafiksel 3D görüntülerini oluşturmak için Visualizer 3D Yazılımına aktarılabilir.

 

Visualizer 3D Yazılımı ile 3D Görüntüler

Metal dedektörü ve 3D zemin tarayıcı Evolution NTX, define avcıları, altın arayanlar ve arkeologlar tarafından kullanılabilir.

3D tarama işlevi ve Visualizer 3D yazılımı ile yeraltının 3D grafiğini oluşturabilir ve gömülü madeni paralar, yüzükler, mücevherler ve benzeri defineleri ve eserleri bulabilirsiniz. Özellikle metal nesneler başarıyla tespit edilebilir. Gömülü nesneler, grafiksel bir 3D sunumda farklı renklerle gösterilir.

OKMEvolutionNTX

İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.

Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.

Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir

Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.

Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün

garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

Detaylı bilgi için İade Prosedürü sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Önemli Not: Dedektör ürünleri elektronik ürün kapsamında değerlendirilmektedir. 

Bu nedenle orijinal ambalajı, koruma etiketi açılan ürünler cayma hakkı kapsamında değildir.

Üretim kaynaklı sorun olması halinde teknik servis raporu ile değişim/iade işlemleri sağlanabilir.

chat Comments (0)