Quest Q60 Define Dedektörü
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Quest Q60 Define Dedektörü

38,391.60 ₺ (tax incl.) 31,993.00 ₺ (tax excl.)
Tax included


With Bankwire: 36,472.02 ₺

block Tükendi
Güvenli Alışveriş
(3D Secure 2048 bit Şifreli Alışveriş)
Return policy
(edit with the Customer Reassurance module)

Q60 

Q60 5 metreye kadar su geçirmez bir detektördür.Q60,kablosuz kulaklık ve su geçirmez Quest kulaklık ile gelmektedir. Daha fazla derinlik için 33x23 cm boyutundaki beast başlık ile donatılmıştır.

Q60 hafif,ergonomik ve son derece sağlamdır.Dahili 4000mAh Li-Po batarya 10-18 saate kadar kullanım imkanı sağlar ve manyetik olarak şarj edilebilir.Kısacası,çok iyi bir fiyat-performans oranına sahip profesyonel bir dedektördür.

Q60 3 ayrı arama frekansına sahip(5 kHz,14 kHz,21 kHz) ve su altında 5 metreye kadar su geçirmez olan profesyonel bir çok frekanslı metal detektörüdür.Bu özelliklerle q60 neredeyse tüm arama amaçları ve koşullar için uygun çok yönlü bir dedektör haline gelir.

Madeni para avcısı mısınız ? Yoksa Afrika’daki altın külçelerini mi bulmak istiyorsunuz ? Q60 hepsini yapar.Hedefiniz için en iyi arrama frekansına geçmeniz yeterlidir; Q60 sizin için yeterli olacaktır.Q60 ile aslında bir üründe birden fazla dedektör sahibi olmuş olacaksınız.Dedektörünü sahil kenarlarına,dağlardaki aramalarda veya çok mineralli topraklarda kullanmayı seven biriyseniz hepsine tek bir üründe sahip olabilirsiniz.

Q60 5 farklı arama moduna ve kapsamlı ayarlara sahiptir ve sadece 1,15 kg ağırlığındadır.Paket içeriğinde gelen manyetik USB şarj kablosuyla şarj edebileceğiniz dahili 4000 mAh batarya ile donatılmıştır.Q60 kompakttır ve bu özelliği sayesinde kolayca taşınabilmektedir.

Reaksiyon hızı oldukça yüksektir,derinlik aralığı çok iyidir ve nesne tanımlaması oldukça hassastır.Modern tasarımı ile 5 metreye kadar su geçirmezdir.Q60 metal dedektörünüzü her türlü hava koşulunda ve herhangi bir arazide sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.Cihazınız arama sırasında kirlenirse su altında yıkayıp temizleyebilirsiniz.Q60,başlık korumalı ekstra hafif 33x23 cm boyutunda TurboD Beast X arama başlığı ile donatılmıştır.Beast X arama başlığı ile hızlı tespit sağlayabilir, geniş alanları daha kısa bir zaman aralığında tarayabilirsiniz.

 

Q60 kullanımı oldukça kolay bir ürün olduğunda dolayı tamamiyle kullanıcı dostudur ve genç,yaşlı,deneyimsiz veya profesyonel tüm kullanıcılar için uygundur.Q60,hedef merkezleme(pinpointer),metal ayrımı,1-99 arası hedef id barı,ekran aydınlatma, ses kontrolü gibi tüm temel işlevlere sahip olup sadece titreşim modunda da kullanıma olanak sağlamaktadır.Titreşim işlevi,işitme engelliler ve gürültülü bölgelerde arama yapmaya uygundur ve suyun altında net bir şekilde ekranı görememeniz durumunda titreşim özelliği hedefin yerini tespit edebilmek için önemli bir özelliktir.

Diğer Özellikler;

Fesen :Atık metallerin çok olduğu sahalarda arama yapıyor ve çok fazla demir sesi alıyorsanız, ayrım özelliğiyle id eleme yapmak yerine Demir sesi ayarı ile demir sesini kısabilir veya kapatabilirsiniz.Bu size derinlik kazandıracaktır.

Frekans kaydırma : Cihazın yakınında aynı frekans aralığında çalışan başka bir detektörden veya çevreden aldığı elektromanyetik sinyalleri gidermek için kullanılır.

Tone space : 5 farklı tespit tonu vardır.Tespit tonundaki incelik-kalınlık ayarı yapılabilir.

Reset : Cihaz kapalıyken açma tuşuna basılı tutarak yapılır.

Şaft boyutlarını ve kontrol ünitesini boyunuza göre ayarlayabileceğiniz 3 ayrı parçadan oluşan kilitli kamlok şaftlardan oluşan bir şaft sistemine sahiptir. Ayrıca bir pointer sahibiyseniz,taşıma kılıfını kolçak kısmına takabilirsiniz.Bu şekilde pointer ve dedektörünüzü bir arada tutabilirsiniz.

Q60’ı buletooth özelliğiyle QuestGo uygulamasına bağlayabilirsiniz.Bu uygulama ile tespit faaliyetini takip edebilirsiniz.QuestGo uygulamasını Google Play ve App Store’dan indirebilirsiniz.

 

Arama Frekansı

5kHz-14kHz-21kHz

Teknoloji

VLF(Very Low Frequency)

Kontrol Ekranı

Dijital

Arama Modları

5 Mod(Park,Arazi,Tuzlu su,Altın,Deep)

Başlık Boyutu

33x23 cm BeastX

Ağırlık

1,15 kg

Şaft

80-130 Cm aralığında ayarlanabilir

Su Geçirmezlik

5 metreye kadar su geçirmez

Kulaklık Girişi

3 mm jak bağlantısı

Kablosuz Kulaklık

Evet

Batarya

4000 mAh Lithium - Polymer

Pil Ömrü

10-18 Saat

 

1906.101

İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.

Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.

Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir

Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.

Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün

garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

Detaylı bilgi için İade Prosedürü sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Önemli Not: Dedektör ürünleri elektronik ürün kapsamında değerlendirilmektedir. 

Bu nedenle orijinal ambalajı, koruma etiketi açılan ürünler cayma hakkı kapsamında değildir.

Üretim kaynaklı sorun olması halinde teknik servis raporu ile değişim/iade işlemleri sağlanabilir.

chat Comments (0)