Rdr Deep Pro Dedektör 32Cm
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-5%

Rdr Deep Pro Dedektör 32Cm

8,312.50 ₺ (tax incl.) 8,750.00 ₺ -5% 6,927.08 ₺ (tax excl.)
Tax included
Free for 831250 points Free for 831250 points
1 iş gününde teslim
Banka Havalesi/Eft ile Net %5 İndirim
check Hızlı Gönderi
>Earn 8313 points/83.13 ₺ Earn 8313 points/83.13 ₺ (Each 1.00 ₺ spent = 1 point, 1 point = 0.01 ₺ discount)
Your cart will total 8313 points that can be converted into a voucher of 83.13 ₺.
Güvenli Alışveriş
(3D Secure 2048 bit Şifreli Alışveriş)
Return policy
(edit with the Customer Reassurance module)

Gelişmiş Teknolojiyle Buluşan Olağanüstü Performans

RDR Deep Pro, metal dedektörü dünyasında benzersiz özellikleriyle, keşfetmenin heyecanını sizlere yaşatıyor. Bu özel dedektör, her detayı özenle tasarlanarak keşif deneyiminizi daha da zenginleştirmek amacıyla geliştirildi.

RDR Deep Pro Dedektör Özellikler

Yüksek Hassasiyet ve Derinlik: Sektördeki üst düzey 8 kHz VLF (Very Low Frequency) metal dedektörü olarak RDR Deep Pro Serisi, eşsiz hassasiyeti sayesinde toprak altındaki değerli metalleri en derin noktalardan tespit edebilir. Altın, gümüş, bronz ve diğer kıymetli metallerle dolu dünyayı bu dedektörle keşfedin.

Kullanımı Kolay ve İşlevsel: Her seviyeden kullanıcı için tasarlanmış basit kullanım kolaylığı, yeni başlayanlar için özel olarak geliştirildi. Keşif tutkunuzun önündeki hiçbir engel sizi durdurmasın.

Sesli Ayırma Seçenekleri: RDR Deep Pro Serisi, çeşitli sesli ayırma seçenekleri sunar. Metal ayırma seviyeleri, farklı hedeflerin iletkenliğini vurgular. Çift tonlama sesi mi, yoksa yalnızca metal sesi mi tercih ediyorsunuz? Sizin tarzınıza uygun özelleştirilebilir sesli ayırma seçenekleriyle keşfe çıkın.

Dayanıklı ve Güvenilir: 27 cm ayrımlı başlık, üst düzey sabitlik ve çeşitli hava koşullarına uygunluğuyla öne çıkar. Çizilmeye karşı dayanıklı koruyucu kapaklar, başlıklarınızın güvenliğini garanti altına alır. RDR Deep Pro Serisi, dayanıklılığı ve güvenilirliğiyle sizi hiçbir zaman yarı yolda bırakmaz.

Toprak Ayarı ve Pil Ömrü: Tam toprak ayarı özelliği, size gerçek zamanlı arazi taraması veya manuel ayar imkanı sunar. Güçlü bataryası ise uzun süreli keşifleriniz için güvenilir bir enerji kaynağı sağlar. Hiçbir şey, sizi keşif tutkunuzdan alıkoyamaz.

Garanti ve Destek: RDR Deep Pro Serisi, mükemmel sabitliğiyle birlikte kullanıcılara güvenilir bir deneyim sunar. 2 yıl garanti süresi ve güçlü destek ile donatılan bu dedektör, keşif heyecanınızı bir üst seviyeye taşıyor. Güvenle adım atın, RDR Deep Pro Serisi sizinle birlikte keşiflere hazır!

Not: Yukarıda bulunan bilgi ve açıklamalar üretici firma verileridir.

rdr32li

İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.

Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.

Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir

Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.

Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün

garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

Detaylı bilgi için İade Prosedürü sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Önemli Not: Dedektör ürünleri elektronik ürün kapsamında değerlendirilmektedir. 

Bu nedenle orijinal ambalajı, koruma etiketi açılan ürünler cayma hakkı kapsamında değildir.

Üretim kaynaklı sorun olması halinde teknik servis raporu ile değişim/iade işlemleri sağlanabilir.

chat Comments (0)