Görüntüleme Sistemleri

OKM Pulse Nova Omega
Tükendi
İçeriğinde 38 cm lik kapalı Omega başlık bulunmaktadır. Maksimum 2 metre derinliğe kadar, yer altında bulunan doğal altın ve altına yakın olan değerli metaller için özellikle duyarlı olacak şekilde üretilmiştir
OKM Pulse Nova Delta
Tükendi
: İçeriğinde 38 cm lik açık Delta başlık bulunmaktadır. Maksimum 2 metre derinliğe kadar değerli ve değersiz metal kategorisinde tüm nesneleri algılayabilmektedir.Sığ sularda altın araması için su geçirmez başlık özelliği bulunmaktadır.
Pulse Nova OMEGA PLUS
Tükendi
İçeriğinde 38 cm lik ve 18 cm lik kapalı Omega başlık bulunmaktadır. Küçük başlık ile maksimum 50 cm derinliğe kadar büyük başlık ile maksimum 2 metre derinliğe kadar, yer altında bulunan doğal altın ve altına yakın olan değerli metaller için özellikle duyarlı olacak şekilde üretilmiştir.
OKM Pulse Nova Delta PLUS
Tükendi
İçeriğinde 38 cm lik ve 18 cm lik açık Delta başlık bulunmaktadır. Küçük başlık ile maksimum 50 cm derinliğe kadar, büyük başlık ile maksimum 2 metre derinliğe kadar değerli ve değersiz metal kategorisinde tüm nesneleri algılayabilmektedir.Sığ sularda altın araması için su geçirmez başlık özelliği bulunmaktadır.
Alfa Pulse
Tükendi
İçeriğinde yukarıdaki görselde bulunan 18 cm ve 38 cm çapında olan Omega ve Delta başlıklar , Kontrol Ünitesi , Teleskobik Rod, Bluetooth Kulaklık, LED El Feneri, Seyahat Adaptörü ve Batarya bulunmaktadır . Bu dedektör ile 18 cm’lik başlıklarla maksimum 50 cm’ye kadar , 38 cm lik başlıklarla maksimum 2 metreye kadar aramalar yapabilirsiniz.
OKM Alfa Pulse PLUS
Tükendi
OKM markasının Türkiye ve Ortadoğu topraklarına özel olarak ürettiği , Pulse sistemi ile bu derinlikte algılama yapabilen ilk ve tek metal detektörüdür. İçeriğinde yukarıdaki görselde yer alan tüm başlıklar ve aksesuarlar bulunmaktadır. Bu dedektör ile küçük başlıklarla maksimum 50 cm’ye kadar , büyük başlıklarla maksimum 2 metreye kadar aramalar yapabilirsiniz.
OKM Fusion Light
Hızlı Gönderi
Fusion Light is an easy-to-use ground scanner for treasure hunters who look for buried artifacts and hidden treasures in cavities such as tombs, tunnels and subterranean caches. The treasure detector is a special edition combining the favorite application properties of the powerful Fusion Professional with the flexibility and usability of Rover UC.
58,500.00 ₺